Kirjaudu sisään | Ei tunnuksia? Rekisteröidy!
Blogiarkisto
  Tibia ML version 2

  Zapowiedź Nowej Wersji Tibia ML

  Kirjoittanut Steven is perjantai 08 elokuu 2008
  Moim oryginalnym pomysłem, zanim wpadłem na pomysł stworzenia Tibia ML, było stworzenie Holenderskiej strony fanowskiej, której zawartość była by taka sama, jak obecna zawartość TibiaCity. Dawniej, TibiaCity posiadała holenderską wersje językową, lecz nie cieszyła się ona zbytnią popularnością. Pomyślałem, że jeśli będzie posiadać swoją własną domene i stronę, może odnieść sukces. Podczas tworzenia strony pomyślałem "Dlaczego nie dodać także innych wersji językowych?", stąd wźiął się pomysł stworzenia wielojęzycznej strony fanowskiej. Następnym krokiem był wybór odpowiedniej nazwy dla strony, pierwszą nazwą (i zarazem ostatnią), która nasunęła mi się na myśl była Tibia ML (Tibia - Wiele Języków). Jednakże później znaczenie "ML" zmieniło się z Wiele Języków na Wielojęzyczna, rezultatem była nowa nazwa, Wielojęzyczna Tibia.

  Od 13 Października, 2007, dnia w którym otwarliśmy naszą strone, zdążyła ona znacznie urosnąć w zawartość, wiele się zmieniło. Z powodu ciągle wzrastającej liczby odwiedzin i użytkowników, zdecydowaliśmy się stworzyć nową wersje Tibia ML.
  W ciągu ostatnich miesięcy nasza praca nad nową wersją strony była bardzo wytężona, jest nam miło ogłosić, że nowa wersja strony jest prawie ukończona. Będzie to druga wersja Tibia ML. Nowa strona będzie zawierała wszystkie dotychczasowe informacje, a także wiele nowych, przydatnych i zaskakujących pozycji, działów i możliwości. Głównym celem nowej strony jest umożliwienie każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi spersonalizowania Tibia ML wg. własnej koncepcji. Co mam na myśli mówiąc "Personalizacja" ? Każdy użytkownik będzie mógł wybrać wygląd strony (skin) odpowiedni dla siebie, z wielu dostępnych pozycji. Jeśli nie znajdziesz pasującego na liście, będziesz miał możliwość dokupienia nowych za żetony, którez kolei są przyznawane za Twoją aktywność na naszej stronie.

  Jedna z wielu nowych funkcji nowej strony to kalkulator obrażeń. Jako zarejestrowany użytkownik, będziesz miał możliwość powiązania Twojej postaci z Kontem w Tibia ML poprzez wprowadzenie informacji o umiejętnościach Twojej postaci (skille). Da Ci to szereg ciekawych opcji, dla przykładu, kiedy będziesz oglądał daną broń (np. topór), otrzymasz informację o przewidywanej sile ataku Twojej postaci na potwora, który nie posiada punktów defensywy (armor'a). Jest to np. Slime. Poziom Twojej postaci będzie regularnie aktualizowany na podstawie informacji z oficjalnej strony gry, jeśli nie będziesz chciał/a czekać do czasu aktualizacji, będziesz miał/a możliwość uruchomienia procesu aktualizacji dla Twojej postaci ręcznie.

  Damage prediction


  Kolejną nową rzeczą jest kalkulator zysku. Możesz kalkulować zysk z każdego potwora wprowadzając informacje o zdobytym łupie (loot) oraz o miejscu, gdzie planujesz go sprzedać. W dolnej części będziesz miał możliwość wprowadzenia maksymalnej kwoty, jaką planujesz przeznaczyć na przedmioty wymagane do polowania. (Potiony, Runy) Po wprowadzeniu tych informacji nasz skrypt poda Ci informację na temat profitu z takiego polowania.

  Profit calculator


  Profit calculator results


  To wszystko co narazie możemy powiedzieć, sprawdzaj nasz blog regularnie aby uzyskać aktualne informacje!